Denisa Pfauserová Super.cz

Už za tři dny bude vdanou paní! Princezna z Řachandy prozradila podrobnosti o svatbě za statisíce

Už v sobotu bude vdanou paní. Herečka Denisa Pfauserová řekne za tři dny své ano partnerovi Honzovi Hrdinovi. Ještě večer před svatbou bude hrát divadlo. A také v úterý ještě vyrazila na párty.

"Jsem nervózní, a proto potřebuju rozptýlení. Zapomněla jsem to nahlásit do divadla, takže večer před svatbou ještě hraju představení. Akorát bych seděla doma a takhle se uvolním," řekla Super.cz Denisa.

Přípravy jsou v plném proudu, vše má na starosti svatební koordinátorka. "Šaty mi šila Kamila Vodochodská, ty vytváří nádech svatby. Zamilovala jsem se do nich. V půjčovně jsem si nedokázala nic vybrat," prozrazuje.

Princeznu z Řachandy covid od plánování svatby neodradí. Veselku chce v květnu a prozradila detaily

"Máme to na statku, bude to v uvolněném vesnickém rázu. Mokrou variantu máme, z letiště nám ale řekli, že by v sobotu mělo být krásně. Koordinátorka nám dokonce říkala, že když prší, je to někdy i lepší, protože jsou všichni víc pohromadě a nedělají se skupinky. Tak uvidíme," těší se Pfauserová.

Pozváno je 65 hostů. Za svědka jí jde nejlepší kamarádka Sabina. Svatba vyjde na statisíce. "Není to jen o cateringu, šaty něco stojí, prstýnky, je to v řádu statisíců. Kolik přesně, ještě nevím," dodala. 

Gabriela Wolfová , Super.cz


Časová osa článků