Cara Delevingne

Cara Delevingne Profimedia.cz

I Cara Delevingne zvažovala plastiku prsou: Trápil ji problém, který řeší většina žen

Cara Delevingne (30) přiznala, že v minulosti přemýšlela o plastice poprsí. Pod kudlu chtěla jít, protože má dle vlastních slov nesouměrná ňadra, což dle některých statistik trápí až 70 % žen. Nakonec se na to ale vykašlala. Nevylučuje ovšem, že se k zákroku uchýlí v budoucnu.

„Od malička jsem o tom snila, protože mám asymetrické poprsí. Přemýšlela jsem nad tím, ale tehdy jsem dospěla k závěru, že pokud bych operaci podstoupila, nepřiznala bych to. Což by byl problém, protože si myslím, že mladé dívky a chlapci by měli vědět, že některých věcí přirozeně zkrátka nedocílíte, a je to tak v pořádku,“ rozpovídala se v podcastu Make It Reign.

7 slavných žen, které si nechaly udělat a následně odstranit silikony: Mrkněte, jaké k tomu měly důvody

„Moderní medicína dokáže zázraky, ale smutné je, že o tom lidé nedokážou mluvit. Nemůžu se dočkat, až si nechám něco udělat,“ dodala s tím, že o zákrocích hodlá mluvit otevřeně.

Modelka se netají ani tím, že si nechala udělat nové zuby. Tvrdí také, že většina lidí ze zábavního průmyslu podstoupila „vylepšení“ kvůli vlastním mindrákům.

Cara v podcastu promluvila i o své proměnlivé orientaci. Považuje se za pansexuální, ovšem v posledních letech randila víc se ženami.

Její sexuální orientace je proměnlivá jako počasí. Dnes už se za ni slavná modelka nestydí

Kromě jiného také uvádí na trh vlastní řadu sexuálních pomůcek, o které zapáleně hovoří.

„Chci, aby to rozproudilo konverzace o sebeuspokojení. Je mnohem snazší říct partnerovi, co se vám líbí, když víte, co se vám líbí. Vštěpují nám, že muži jsou obecně nadrženější, ale to zkrátka není pravda.“ 

Kristýna Bílková , Super.cz


Časová osa článků