Nick Cannon

Nick Cannon Profimedia.cz

V loňském roce oplodnil tři ženy: Bývalý manžel Mariah Carey se dočkal sedmého dítěte, jen týden po narození dvojčat

Nick Cannon před časem pronesl: „Jsme tu abychom byli plodní a rozmnožovali se. K tomu jsou naše bytosti stvořeny, abychom mohli vychovat naše potomky, kteří mají další potomky.“ A jak řekl, tak učinil. Moderátorovi se narodilo čtvrté dítě během jednoho roku.

Herečka Alyssa Scott porodila jejich společného syna, který dostal jméno Zen. A to se událo jen týden poté, co mu dýdžejka Abby De La Rosa porodila dvojčata Zion Mixolydian Cannon a Zillion Heir Cannon (14. června). Alyssa s oznámením počkala dva týdny, ale v popisku fotky prozradila, že se syn narodil 23. června.

Loni v prosinci mu také porodila dítě jeho tehdy ještě přítelkyně Brittany Bell a dcerku pojmenovali Powerful Queen Cannon. S tou má ještě čtyřletého syna Goldena "Sagon" Cannona.

Už před narozením jeho prvních dětí, dvojčat, které mu v manželství porodila Mariah Carey, herec a moderátor uvedl: „O dětech mluvím pořád. Miluji je a všichni to vědí. Ať už bych měl mít další svoje, nebo je adoptovat, udělám to s radostí. Děti ve mně probouzí život, takže kdykoliv mohu být součástí tohoto procesu, jdu do toho.“

O tom, že má Nick velice rád děti není vůbec pochyb. Sedminásobný otec se možná brzy objeví na další fotce s těhotnou dámou a jestli to bude žena jiná, nebo bude čekat jeho další dítě některá z výše uvedených, to se můžeme nechat překvapit. 

Kristina Vodičková , Super.cz


Časová osa článků