S Felixem Slováčkem na Pražském hradě

S Felixem Slováčkem na Pražském hradě Foto: archiv L. Gelemové

Nejprve rozchod s Felixem Slováčkem a pak: Lucie Gelemová dala sbohem práci na Pražském hradě

Výtvarnice Lucie Gelemová (39) se nedávno rozešla s hudebníkem Felixem Slováčkem (78). Se saxofonistou tvořila pár sedm let. I po rozchodu ale zůstávají přáteli.

Nyní se Gelemová rozhodla skončit i se svou prací na Pražském hradě, kde působila v týmu restaurátorů. „Je to tak. V rámci změn ve svém životě jsem se rozhodla skončit i s prací na Pražském hradě. Zařizuji si život ve svých rodných jižních Čechách, a i proto jsem se rozhodla na svou žádost ukončit pracovní poměr na Pražském hradě. Byla to pro mě vzácná zkušenost a moc za ni děkuji,“ řekla Super.cz Gelemová.

Kamarádka jako lusk: Lucie Gelemová (38) zářila v růžových sexy šatičkách po boku Felixe Slováčka (78)

V práci zůstává ještě do srpna, ve chvílích volna chce relaxovat na dovolené a užívat si léto. Gelemová tráví čas i s Felixem Slováčkem. Jak sama říká, nadále zůstávají přáteli.

A tak nic nebrání tomu, aby se společně objevovali na různých akcích nebo sdíleli pronajatý byt v pražských Malešicích. Ten ale Gelemová v létě opustí a natrvalo se odstěhuje do milovaných jižních Čech. „Těším se na mé nejoblíbenější činnosti - objevování krás jihočeské přírody, chůzi i cyklistiku, pečení dobrot, sbírání borůvek a jiných plodin, které nabízí příroda, a malování,“ uzavřela Gelemová. 

Anna Veškrnová , Super.cz


Časová osa článků