Jan Jirka

Jan Jirka Herminapress

Cukrář Jenda z Peče celá země je po liposukci: Ukázal partie, které si nechal odstranit

Pár kilo navíc ho vždy trápilo, a tak se rozhodl s nimi skoncovat. Cukrář známý z pořadu Peče celá země a kadeřník Jan „Jenda“ Jirka (29) podstoupil na pražské klinice liposukci. Konečně tak nastal čas, kdy díky liposukci dotvaruje své problematické partie – boky a břicho.

„Samozřejmě jsem nateklý a v kompresním prádle, ale koukám na televizi a užívám si volna, do 6 týdnů by měl být vidět finální výsledek,“ sdělil známý cukrář po probuzení z narkózy. Celý zákrok trval pár hodin a nenastaly žádné komplikace.

Psychické problémy kvůli tloušťce: Cukrář Jenda z Peče celá země chodil kvůli váze i na terapie

„Už při konzultaci jsem dostal dva prášky, jeden na spaní a druhý na ráno. Vše šlo jak po drátkách. Překvapila mě naprostá profesionalita celého týmu. Když jsem ležel a měřili mi tlak před anestezií, byl jsem v klidu, až se všichni divili, že mám tlak, jak kdybych ležel doma na gauči,“ dozvěděli jsme se dále.

„Poslední slova, co si pamatuji, jak mi sestra říká, za chvíli začnete cítit… Ptal jsem se, co začnu cítit, ale odpověď už si nepamatuji. Pak už jsem se probudil na pokoji, čekal jsem, že budu mít bolesti. Ale bolesti nemám. Jen jsem měl strašný hlad,“ dodal závěrem. 

Eliška Vinterová , Super.cz


Časová osa článků