Nick Cannon s exmanželkou Mariah Carey

Nick Cannon s exmanželkou Mariah Carey Profimedia.cz

Bývalý manžel Mariah Carey se stal šestinásobným otcem a spekuluje se o dalším dítěti na cestě

Televizní moderátor a herec Nick Cannon (40) už je šestinásobným otcem. Jeho aktuální partnerka Abby de la Rosa porodila 14. června dvojčata.

„Vítejte na světě Zion Mixolydian Cannon a Zillion Heir Cannon,“ napsala ke krátkému videu s novorozenými dvojčátky dýdžejka Abby. Ta prozradila, že je těhotná s Cannonem, skrze sociální sítě společnou fotkou.

Nick má první děti se zpěvačkou Mariah Carey. V manželství, které trvalo 8 let, se jim narodila dvojčata Moroccan a Monroe.

Další dvě děti mu porodila přítelkyně Brittany Bell. Bývalá Miss Arizona přivedla na svět syna Goldena (3) a na loňské Vánoce přivedla na svět dceru Powerful Queen. O tom, že čekají druhé dítě, informovali v červnu loňského roku, kdy ještě chodil s modelkou Jessicou White. Ta mu na nevěru přišla skrze Instagram, kde našla Bell.

Ex Mariah Carey a jeho krásná Miss představili druhé dítě. Mocné jméno holčičky vás dostane

Aby toho nebylo málo, zahraniční zdroje mluví o tom, že na cestě má ještě dalšího potomka s herečkou Alyssou Scott. Ta jej označila na nyní už smazané těhotenské fotografii za otce sdělením jména svého syna, který se má narodit velice brzy. Otcovství ovšem zatím Cannon nepotvrdil.

Tohle by měla být matka jeho sedmého potomka.

Kristina Vodičková , Super.cz


Časová osa článků