Jennifer Lopez a Ben Affleck Video: Profimedia

VIDEO: Bude vám ještě větší horko! Podívejte se, s jakou vášní vpluli Jennifer Lopez a Ben Affleck do obnoveného vztahu

Před 17 lety zrušili zasnoubení a od té doby oba ušli dlouhou cestu. Zdá se ale, že Jennifer Lopez (53) a Ben Affleck (50) navázali tam, kde před lety přestali. Ačkoliv se k němu nevyjádřili, svůj vztah už rozhodně netají, jak dokazují i nejnovější zamilované fotografie.

Hvězdný pár vyfotili během večeře v Malibu a i z fotek je patrné, že se jeden druhého nemohou nabažit. A zpěvaččina rodina s tím nejspíš také nemá problém, neboť se jednalo o oslavu 50. narozenin její sestry Lyndy.

Podle zdrojů časopisu People si Affleck byl blízký s příbuznými Lopez už v minulosti. V oblibě ho údajně měla hlavně její matka Guadalupe a prý ji také těší, že se k sobě vrátili.

Obnovenou láskou už se netají: Ben Affleck a Jennifer Lopez vyrazili na večeři v objetí

Ben a Jennifer spolu randili v letech 2002-2004 a stihli se i zasnoubit. Na svatbu nedošlo prý kvůli tomu, že měli velmi odlišné životní styly a začalo to vztahu překážet. Zatímco Jennifer je velký dříč a velmi disciplinovaná profesionálka, což na ní Affleck dodnes obdivuje, on tehdy hýřil a měl problémy s alkoholem, které se s ním táhly i v následujících letech.

Hvězdná dvojice to dala znovu dohromady jen krátce poté, co Jennifer zrušila zásnuby s Alexem Rodriguezem

Kristýna Bílková , Super.cz


Časová osa článků