Tohle od mladých sympatických influencerek asi nikdo nečekal. Video: FTV Prima

„Jsi zakomplexovaná šikmooká pí*a!“ V Like Housu se strhla brutální hádka plná vulgarismů a rasistických urážek

Takhle vulgární hádku, jakou zažili účastníci reality show Like House, televizní diváci nepamatují. Kromě velmi ostrých slov došlo mezi influencerkami dokonce na rasistické urážky. „Já mám v pí*i tebe, kámo. Jsi zas*aná šikmooká rasistka,“ zaznělo například od jedné z dívek.

Konflikt mezi účastnicemi Angie a Djany, které jsou ve vile teprve chvíli, vznikl v koupelně, kde pořádkumilovná Djany vytkla své soupeřce, že po sobě nechala spoušť, kterou by si měla uklidit. „Budu tady uklízet? Co si myslíš, že jsem? Jsem nějakej zku*venej otrok?“ ohradila se Angie.

Hlasem virtuální moderátorky Like Housu promlouvá tahle seriálová sestřička: Jako Lucia musí znít drze a sexy

Zprvu nevinné výtky, které ostatní soutěžící komentovali jako komické divadlo, vyeskalovaly v brutální hádku, při které padal jeden vulgarismus za druhým. „Já bych řekl, že si tohle obě slečny způsobily zbytečně, jednak Djany musí pochopit, že když vyjde někdo z bazénu, tak tam bude chvíli mokro, než to uschne, a Angie by mohla volit lepší slovník, když se s někým hádá,“ okomentoval hádku v zákulisí obyvatel vily Adam.

Kolaps v reality show Like House: Influencerka omdlela přímo před kamerami

Djany, které se rasistické narážky dotkly, pak nenechala na své kolegyni nit suchou. „Jen se na sebe podívej, ty máš přítele vo*e a plazíš se tady po Jenisovi, po Tomovi, po Adamovi. Mně říkáš, že jsem moralistka?! Pí*o, já jsem jen hrozně šťastná za to, jak jsem vychovaná, a jestli ty se chováš jako ku*va, tak to není můj problém,“ křičí Djany na svou sokyni.

„Nikdy jsi nepoznala, jaká já jsem a jakej jsem člověk. A ty, že jsi zakomplexovaná pí*a šikmooká, za to já nemůžu,“ reaguje drsně Angie.

Na vyhrocenou situaci se můžete podívat v ukázce. 

Dominika Rachůnková , Super.cz


Časová osa článků