Helena Christensen

Helena Christensen Profimedia.cz

Pořád na to má! Helena Christensen (52) nafotila žhavé snímky v prádle a podvazcích

Dánská modelka Helena Christensen (53) se poslední roky objevuje hojně za fotoaparátem, ale už ne tolik před ním. Pro značku luxusního prádla ale udělala výjimku a sama se stala jednou z tváří jejich kampaně.

Helena se nechala nafotit ve velmi sexy prádle, které mělo i podvazky. Věrna svému dalšímu povolání na obou zveřejněných snímcích třímá v rukou fotoaparát.

V kampani značky ovšem není jedinou známou tváří. V pozadí na posteli je ještě herečka Brooke Shields (57) a třetí na snímku je Camilla Staerk, která je Heleninou partnerkou v podnikání. Společně vybudovaly značku oblečení, ale i interiérových doplňků.

Helena Christensen na přehlídce Michaela Korse na Times Square v dubnu 2021

Profimedia.cz

Kariéra zelenooké modelky začala získáním titulu Miss Universe Dánsko v roce 1986. V devadesátých letech se zařadila mezi nejslavnější partu supermodelek, kam také patřila Linda Evangelista, Christy Turlington, Cindy Crawford (56), Naomi Campbell (52), Elle Macpherson a Claudia Schiffer (51).

Helena Christensen přála synovi k narozeninám. Dvacetiletý Mingus je její kopií

Během své modelingové kariéry se pustila i do fotografování, navrhování oblečení a byla jednou ze zakladatelek časopisu Nylon, který vycházel od roku 1999 do roku 2017. Christensen má jednoho syna, Minguse (21), kterého má s bývalým partnerem, hercem Normanem Reedusem. 

Kristina Vodičková , Super.cz


Časová osa článků