Míša Landová je novou porotkyní pořadu Peče celá země.

Míša Landová je novou porotkyní pořadu Peče celá země. Foto: Emil Gallík/ Obsahová agentura

Pořad Peče celá země má novou porotkyni: Známou cukrářku střídá blogerka a milovnice makronek

Druhá řada pořadu Peče celá země bude mít novou porotkyni. Místo po známé cukrářce Mirce van Gils Slavíkové, o jejímž odchodu Super.cz informoval už loni v srpnu, zaujme blogerka, lektorka, spisovatelka a milovnice makronek Míša Landová.

Josef Maršálek zůstává, a stejně tak moderátorská dvojice bude beze změn, pořadem provedou Tereza Bebarová a Václav Kopta.

Soutěž Peče celá země přišla o porotkyni. Mirka van Gils Slavíková končí

„Je pro mě výzva navázat tam, kde ukázala první řada svoji sílu. Myslím, že si diváci oblíbili nejen samotný formát, ale velký podíl na tom měli jistě i soutěžící, a hlavně porotci Mirka Slavíková s Josefem Maršálkem. Stejně spravedlivé a přínosné hodnocení a rady se budu snažit předávat i já,“ říká Landová.

Nás zajímalo, co ji samotnou na cukrařině baví a co ze sladkého, kromě zmíněných makronek, má nejraději. „Baví mě její různorodost, kreativita, kombinace chutí... Nejvíce si užívám finále, tedy konečné dekorování a zdobení dezertů či dortů,“ řekla Super.cz s tím, že nejraději má kynuté těsto, takže koláče a vánočku.

Porotce soutěže Peče celá země se oženil. S partnerem ukázali prstýnky

V soutěži se utká 12 amatérských pekařů, na obrazovky se vrátí příští rok.

První řadu vyhrála právnička Petra. „Účast v soutěži mě posunula mílovými kroky dopředu. Dodala mi odvahu dělat naplno to, co bylo před soutěží jen koníčkem. K právnickému vzdělání si doplňuji učební obor cukrář a začíná další, tentokrát sladké, životní dobrodružství,“ svěřila. 

Lucie Sieglová , Super.cz


Časová osa článků