Veronika Basileiou

Veronika Basileiou Foto: archiv B. Basileiou

Kráska z Playboye na žhavých fotkách: Řekové kvůli téhle sexy Češce blokují dopravu

Česká modelka Veronika Basileiou se podruhé dostala na titulní stránku Playboye. Její žhavé snímky od fotografky Alžběty Jungrové se zalíbily nejen u nás, ale i v Řecku, kde Veronika žije a chystá se na další sexy focení.

„Ty fotky z Playboye se samozřejmě začaly šířit všude a dostaly se i do Řecka, kde z nich prý byli všichni úplně nadšení. Dostala jsem díky nim další nabídky na focení. Měla bych se objevit i na titulce časopisu Maxim a právě v mém milovaném Řecku by se teď měl vznik snímků realizovat,“ pochlubila se Super.cz Playmate.

Sexy Veronika se už podruhé svlékla pro Playboy. Tahle kočka sní klidně i bůček, přesto má tělo snů!

Ta nám popsala, jaké jsou základní rozdíly mezi jejími obdivovateli v Česku a Řecku.

„Řekové jsou mnohem větší extroverti, kteří se nebojí dávat svůj zájem veřejně najevo. Když jde po ulici hezká holka, tak kolem jedoucí Řek je schopen zastavit a zablokovat dopravu, jen aby si s tou kráskou na chvilku popovídal. Několikrát se to stalo i mně a přiznám se, že ze začátku mne tenhle zájem, na který jsem z Česka nebyla zvyklá, trochu zaskočil. Ale ve výsledku to každou ženu potěší, teda pokud to zablokování dopravy nezpůsobí nějakou dopravní nehodu,“ smála se.

Komička z pořadu Na stojáka pózuje na sexy fotkách pro Playboy. Došly jim MILFky, tak oslovili mě, smála se

Veronika aktuálně dělí svůj čas mezi tři aktivity. „Pracuju v kosmetickém salonu a moc mě to baví. Jsem ráda, že už zase můžeme normálně fungovat. Pak mám své dva buldočky, to jsou moji miláčci, s nimi strávím také spoustu času. A zbytek volného času se snažím odpočívat a také cvičit, aby moje další fotky byly ještě lepší než ty předchozí,“ uzavřela Basileiou.
 

Anna Veškrnová , Super.cz


Časová osa článků