VIP PETS pro vaše malé parádnice

Roztomilí zvířecí mazlíčci, kteří milují stylové účesy a návštěvy kadeřnictví? To jsou VIP PETS. Vaše malé parádnice si svého mazlíčka upraví k dokonalosti. Vytvořte svým dětem kouzelný svět VIP PETS plný dobrodružství.
Skvělá zábava s VIP PETS

Skvělá zábava s VIP PETS Foto: TM Toys

Máte doma holčičky, které milují vytváření účesů? Pak budou VIP PETS tou pravou volbou, se kterou si užijí hromadu legrace. Šest roztomilých zvířecích mazlíčků s dlouhými vlasy tvoří partu kamarádek, které zažívají společná dobrodružství. Veselé zážitky si žádají účesy, které něco vydrží. A od toho je tu Fabio a jeho neteř Fabia jako vlasoví stylisti. Nebo se jimi mohou stát právě vaše děti.

Vyberte toho správného VIP PETS zvířecího mazlíčka

Každý z VIP PETS má svou jedinečnou osobnost, koníčky a styl. Společně však tvoří nerozlučnou partu. Taylor, Gwen, Juliet, Lady Gigi, Nyla a Alexia, seznamte se. Alexia je velmi kreativní a ráda kreslí, Nyla je klidná a rozumná, Lady Gigi vyniká svou společenskostí a vůdčími schopnostmi, Juliet naopak svou romantickou duší. Gwen je milovník hudby a má pozitivní přístup k věcem a Taylor je aktivní a jen tak se nevzdává. Pořiďte dětem celou partu těchto zvířecích mazlíčků a nechte je tvořit příběhy plné fantazie a veselé nálady.

Krásné účesy pro VIP PETS

FOTO: TM Toys

Sportovní účes pro odhodlanou Taylor nebo kreativní pro skvělou Alexii? S příslušenstvím, které obsahuje každé balení VIP PETS bude kreativní česání hračkou pro každé dítě. Kadeřnické křeslo, zástěrka, hřeben, náhrdelník, vlasové pásky a další speciální příslušenství, které se mění dle konkrétního zvířecího mazlíčka, udělá chvíle hry ještě zábavnější. Každý mazlíček z této party kamarádek má dva typy účesů. Při výběru zboží vidíte, kterého mazlíčka jste si vybrali, ale účes, šaty a příslušenství jsou překvapení. Vše je zabaleno v láhvi ve tvaru šamponu. VIP PETS stačí vybalit, vlasy umýt, vysušit a užít si skvělou zábavu plnou fantazie.

Svět VIP PETS plný fantazie a kadeřnického řemesla

FOTO: TM Toys

Nechte své děti ponořit do světa stylových, okouzlujících a přátelských zvířecích mazlíčků VIP PETS, které najdete na mrakyhracek.cz. Jejich fantastické příběhy můžete sledovat na #vippets - YouTube. Které z VIP PETS si oblíbí vaše děti? 


Časová osa článků