Aleš Cibulka

Aleš Cibulka Foto: archiv A. Cibulky

Partner Michal Jagelka mu zachránil život. Aleš Cibulka promluvil o akutní operaci. Slepák to nebyl!

Moderátor Aleš Cibulka (44) se zotavuje z akutní operace. Nakonec se nejednalo o operaci slepého střeva, ale divertikulitidu neboli o zánět střevní výchlipky. Moderátorovi šlo o život, k lékaři šel včas díky svému partnerovi Michalu Jagelkovi.

„Asi týden mě záhadně pobolívalo břicho, a protože tyhle problémy nikdy nemívám, raději jsem šel k lékaři, což mimochodem radím všem! Podstoupil jsem veškerá vyšetření, rentgen, ultrazvuk, sono, ve hře byl i onen slepák, ale nakonec se z toho vyklubala divertikulitida,“ popsal Super.cz Cibulka, který se podle svých slov cítí čím dál lépe.

Moderátor Aleš Cibulka skončil v nemocnici: Musel na akutní operaci

„Lékaři navrhli okamžitou operaci, tak jsem byl prvně v životě „pod kudlou“. Držte mi palce a jestli vás pobolívá podbřišek, neodkládejte to a vyrazte k doktorovi, můžou to být jen zaražené větry, ale třeba taky ne,“ apeluje na všechny.

„Kdyby mě můj Michal nedokopal k doktorovi, kdo ví, jak by to dopadlo! Díky němu jsem přišel včas, vlastně mi svou starostlivostí zachránil život,“ dodal moderátor, jenž se zotavuje ve vinohradské nemocnici.

Myslel si, jak je vtipný, ale stal se pravý opak. Takhle známého moderátora vyškolila Jiřina Bohdalová

„Musím moc poděkovat všem lékařům i sestřičkám, starají se tu o mě jako o vlastního. Rád bych moc poděkoval za všechny krásné vzkazy a přání, které mi doputovaly sem, nebo je psali na Facebook posluchači mé domovské Dvojky. Ani nevíte, jakou sílu jste mi dali. Pokud se bude vše hojit tak, jak má, možná už v sobotu zvládnu moderovat Tobogan,“ přeje si tvář Dvojky Českého rozhlasu. 

Anna Veškrnová , Super.cz


Časová osa článků