František a Marie Nedvědovi obnovili svatební slib.

František a Marie Nedvědovi obnovili svatební slib. Foto: Daniel Černovský / CNC / Profimedia

František Nedvěd se znovu oženil: Podívejte se, jak to manželům slušelo. Poblahopřát dorazil i bratr Jan

Písničkář František Nedvěd a jeho žena Marie po padesáti letech obnovili svatební slib. A se vší parádou! Ženich si nechal ušít nový oblek, nevěsta šaty, jen bílé vyměnila za červené. Obřad se konal na Staroměstské radnici v Praze, na stejném místě, kde si před půlstoletím řekli svá ano poprvé.

Svatba proběhla v rodinném kruhu, popřát novomanželům před radnici přišel i Františkův bratr Jan Nedvěd. Bratrské spory, které legendární folkaře rozdělily, se zdají být zažehnané.

S nápadem obnovit svatební sliby přišla Nedvědova paní. „Myslím, že s tím přišla spíš manželka. Nebude to nic pompézního, po těch letech už není co slavit,“ řekl Super.cz se smíchem zpěvák krátce před svatbou, po níž se hosté přesunuli na oslavu do bydliště Nedvědových v Posázaví.

Dobré zprávy! Františku Nedvědovi se po léčbě rakoviny vrátil hlas: Byla to ohromná radost, říká

Zpěvák má za sebou léčbu rakoviny, s níž bojoval od konce loňského roku. Nemoc ovlivnila i hlasivky, po léčbě se mu hlas vrátil. „Den ode dne se to zlepšuje, byla to ohromná radost. Rodina mě už okřikovala, abych na ně nekřičel,“ svěřil zpěvák Super.cz radostně. 

Lucie Sieglová , Super.cz


Časová osa článků