Courteney Cox

Courteney Cox Profimedia.cz

Nejtěžší scéna na natáčení Přátel? Představitelka Moniky popsala moment, kdy poněkolikáté potratila

Svět před pár týdny pobláznil návrat hlavních postav ze seriálu Přátelé na obrazovky. Lidé byli nadšení ze znovusetkání a prozrazení pár dalších detailů z natáčení jednoho z nejoblíbenějších seriálů všech dob.

Těžké chvilky v pořadu herci neprozrazovali, ale Courteney Cox (58) se před časem svěřila, jaká scéna pro ni byla nejtěžší při natáčení. Herečka se totiž v určité době snažila otěhotnět, a bohužel prodělala několik potratů, přičemž některé i při natáčení seriálu.

„Pamatuji si jeden moment, kdy jsem potratila a zrovna jsme točili scénu, jak Rachel rodí. Bylo to naprosto hrozné, muset být v tyhle momenty vtipná,“ uvedla před časem pro NBC Courteney.
Herečka byla tehdy provdaná za Davida Arquetteho a během jejich snahy o miminko potratila sedmkrát, než byla diagnostikována s genovou mutací, která potraty způsobovala. Courteney podstoupila dvě umělá oplodnění, než zvládla odnosit svou jedinou dceru Coco, kterou porodila těsně před čtyřicátými narozeninami.

Enormní výdělky Přátel pokračují. Kolik herci dostali za vzpomínkový díl?

„Bylo to opravdu divné, protože všichni v mé rodině měli děti. Jednoduše přicházelo jedno za druhým a nikdo nic neřešil. Nikdo v rodině neměl problém, tak jsem doufala, že ani pro mě to nebude těžké. Otěhotněla jsem vždy velice lehce, ale bylo těžké plod udržet,“ prozradila Cox a pokračovala: „Tehdy jsem dvakrát podstoupila umělé oplodnění a musela jsem si denně píchat heparin.“

Courteney se rozvedla s Davidem v roce 2013, kdy bylo Coco 9 let. Nyní je ve vztahu s irským rockerem ze skupiny Snow Patrol Johnnym McDaidem. S ním ji seznámil zpěvák Ed Sheeran (31), se kterým nedávno tančila slavný sourozenecký taneček, který v Přátelích předváděla s Rossem. 

Kristina Vodičková , Super.cz


Časová osa článků