Ordinace v růžové zahradě

Ordinace v růžové zahradě Foto: TV Nova

Konec po 15 letech se nekoná! Nova otočila, Ordinace v růžové zahradě pokračuje dál

Loni v listopadu televize Nova oznámila, že jeden z jejích nejúspěšnějších seriálů, Ordinace v růžové zahradě, po 15 letech končí. Fanoušky zpráva šokovala a televizi zahrnuli vzkazy, aby své rozhodnutí přehodnotila. Také mnoho herců informace zaskočila. „Bude mi moc smutno. Patnáct let je hodně dlouhá doba. Lucii mám ráda, bude se mi po ní stýskat,“ řekla Super.cz jedna ze stálic seriálu Ivana Jirešová.

Zpráva o konci byla nepříjemným překvapením také pro Jana Čenského, který však nepřestával být optimistou. „Stále věřím, že přijde od produkce zpráva, že koncem února natáčení nekončí a diváci budou dále moct sledovat další osudy svých oblíbených hrdinů. Uvidíme, třeba proti konci seriálu sepíší diváci petici a budeme točit dál,“ řekl Super.cz.

Po smrti Mery další rána pro fanoušky Sestřiček: Seriál už za pár dní úplně končí!

Ta nakonec ani nebyla potřeba, dnes Nova potvrdila, že seriál bude pokračovat dál. Ovšem se změnou: z televizního vysílání se přesune na placenou streamovací platformu Voyo. „Zájem ze strany fanoušků o nové příběhy z Kamenice je stále obrovský, a tak máme radost, že jim můžeme vyhovět a s víceméně stejným štábem i hereckým obsazením natáčet další příběhy Ordinace,“ uvedla kreativní producentka seriálu Simona Matásková. 

Lucie Sieglová , Super.cz


Časová osa článků