Berenika Kohoutová

Berenika Kohoutová Foto: archiv B. Kohoutové

Provokatérka Berenika Kohoutová se opět odvázala: Kávu popíjela nahoře bez

Podobné fotky tady dlouho nebyly. Provokatérka Berenika Kohoutová (30) se po delší době rozhodla odhalit své tělo. Mnozí si určitě pamatují na její nahou fotku z balkónu, kde předvedla své pozadí. Od té doby se ještě několikrát nechala zvěčnit v prádle, a to třeba s rostoucím těhotenským bříškem.

Tentokrát odhodila podprsenku a nahoře bez se zvěčnila u kuchyňské linky, a to při pití kávy. Na sobě má herečka pouze kalhotky s vysokým pasem ve stylu Bridget Jones. A nutno říct, že i tak vypadá opravdu sexy.

Kdyby nepřišel covid, neužila by si mateřství: Nevyzní to dobře, ale pandemie mi přišla vhod, přiznává Berenika Kohoutová

„Já myslím, že mezi krabicema, přejížděním z jednoho bytu do druhýho a zkoušením se určitě hodí něco takovýho, ne? Ať nás LÁSKA, co mám vytetovanou na žebrech provází při těch přesouvacích masakrech, zatím se spíš furt hádáme, kdo co blbě zorganizoval," svěřila se herečka.

„Na druhý straně mám na žebrech HUMOR, na ten budu taky myslet,“ uvedla herečka a dodala: „Snad ti nevadí, že první, co dělám u tebe doma je focení hambatejch fotek, mami. Máš tady supr světlo,“ svěřila se herečka, která se odvážných fotek rozhodně nebojí. 

Eliška Vinterová , Super.cz


Časová osa článků