Petra a René ve Svatbě na první pohled

Petra a René ve Svatbě na první pohled Foto: TV Nova

Slováci se pustili do české nevěsty ze Svatby na první pohled: Stádo ovcí, vzkázala jim

Show Svatba na první pohled, která loni bodovala u českých diváků, se teď reprízuje u našich slovenských sousedů. Ti tak mají poprvé možnost (pokud se nedívali na českých obrazovkách) vidět i učitelku z mateřské školky Petru a fitness trenéra Reného.

U nás už víme, že tento pár spolu zkusil žít, ale nakonec jim to nevyšlo, byť René o svou nevěstu moc stál. Slovenští diváci se do učitelky Petry pustili s tím, že patří k nejufňukanějším nevěstám celého pořadu, které se pořád nic nelíbí, ač René dělá vše, co jí na očích vidí.

Svatba na první pohled - Petra a René

TV Nova

U nás ji zas pro změnu měli za netykavku. Zaznamenala Petra, že se pořad znovu vysílá a vnímá nějak negativní reakce?

„Ohlasy na vysílání na Markíze nemám, je mi to docela ukradené, jen jsem mrkla, že to sdílejí na jejich Instagramu a pobavilo mě to, jak jsou zakomplexovaní a řeší mě v komentářích, jaký je Renda chudák. Kdyby byl chudák, ta mě asi nechce a nesnaží se i mimo kamery,“ řekla Super.cz Petra, jež opět poukázala na to, že je pořad logicky sestříhaný a realita je úplně jiná, než diváci vidí na obrazovkách.

Vyměnila Reného za tohoto urostlého sympaťáka? Petra ze Svatby na první pohled řekla, jak se věci mají

Takto například vysvětluje, proč byla na Reného naštvaná, když jí dal kytku.

„Sestříhali to na TV Nova opravdu famózně, a není nikde důvod, proč se takhle chovám, ale opravdu jich tam bylo dost. Kytičku jsem odůvodňovala do kamer, že jsem mu vděčná, ale nerada dostávám dárky, a i když jsme si řekli, že už mi je kupovat nebude, maximálně jednou za čas, tak mi udělal naschvál a dal mi růži před kamerou, a to už jsem se nadšeně netvářila,“ vysvětlila Petra.

Ano s povzdechem: Třetí nevěsta ze svatební reality show odmítla ženicha políbit, pak se rozbrečela. Sklízí kritiku

Ledová královna prý ale rozhodně není a kytičku si od muže ráda vezme. „Není to tak, že bych neměla ráda kytky a nebyla vděčná, ale proč dostávat každý den kytku, to už není tolik radosti, už se mi ani nechce vracet a vysvětlovat stádu ovcí, kterému zřejmě nedochází sestřih v televizi, jak to asi mohlo být. Nenapadne je, že je to show a sestříhaná z obrovského množství materiálu. Kytky dostávám, a dokonce s úsměvem na tváři, a i s Rendou jsme zadobře,“ uzavřela Petra. 

Anna Veškrnová , Super.cz


Časová osa článků