Madonna

Madonna Profimedia.cz

Tatínek Madonny oslavil 90. narozeniny: Takhle dojemně probíhal večírek na rodinné vinici

Madonnin (64) tatínek Silvio Ciccone měl ve středu 90. narozeniny, které s ním oslavila jak zpěvačka, tak její ratolesti. S pěti ze svých šesti dětí odletěla do Michiganu na rodinnou vinici v Suttons Bay.

„Můj otec je přeživší italský imigrant žijící v USA, který prožil mnoho traumat, ale vždycky tvrdě dřel na všechno, co jsme měli,“ vzdala tatínkovi hold. „Naučil mě, jak je důležité tvrdě pracovat a zasloužit si, co v životě máte, děkuji Ti.“

Vinici Ciccone založil v roce 1995 se svou ženou Joan. Madonnini nevlastní sourozenci Mario a Paula působí jako manažeři.

Ve videu se zpěvačka pochlubila fotkami s dětmi a tatínkem a záběry z rodinného pozemku. Na setkání vzala vlastní dceru Lourdes (24) a adoptované děti Davida (15), Mercy (15) a dvojčata Estere a Estelle (8). Chyběl už jen syn Rocco (20).

Boření genderových hranic vs. nemocná doba. Madonna videem syna v dámských šatech rozproudila diskuzi

Maminka popové ikony Madonna Fortin zemřela na rakovinu prsu, když bylo její nejstarší dceři teprve pět let. Silvio si najal hodně služebnictva, aby mu pomohlo, s jednou z hospodyň, Joan Gustafson, se pak oženil a jsou spolu dodnes. 

Kristýna Bílková , Super.cz


Časová osa článků