Lucie Křížková s manželem

Lucie Křížková s manželem Foto: Se souhlasem L. Křížkové

Poslední chvilky na svobodě. Lucie Křížková si s odsouzeným manželem užívala romantiku ve dvou

Moderátorka pořadu Sama doma Lucie Křížková (38) prožívá těžké životní období. Její manžel David Křížek může každou chvíli nastoupit do vězení, a tak si s ním užívá poslední společné chvilky romantiky.

Jachtař byl odsouzen na 3,5 roku vězení za podíl na tunelování Metropolitního družstva. On sám podle svých slov doplatil na svou důvěřivost a naivitu, když věřil svému kamarádovi. Vrátit zpátky už to ale nejde, a tak si třicetinásobný mistr republiky, který čtyřikrát přeplul Atlantik, dopřává poslední dny na svobodě. Kdy přijde nástup do vězení, přesně neví, ale může to být kdykoliv.

Že si manžel nahrabal? Lucie Křížková popsala, jak s rodinou žije

Radost má teď i ze zdánlivě obyčejných věcí, jako je večeře s manželkou. „Vyrazili jsme na grilovaná žebra. A na jedno pivo,“ pochlubila se Křížková, která je pro svého muže velkou oporou, a poukazuje na to, že nejednal se špatným úmyslem ani se nijak neobohatil.

„Stále si opakuji, že žijeme, jsme zdraví. Tahle noční můra jednou skončí. Svého muže miluji a stojím za ním, to už víte. Jeho jednání nebylo úmyslné. Zvládneme to,“ nechala se slyšet někdejší královna krásy, jež má s manželem dvě děti. A už kvůli nim musí zůstat silná. 

Kristina Vodičková , Super.cz


Časová osa článků