David Harbour a Lily Allen

David Harbour a Lily Allen Profimedia.cz

Ke sňatku se slavnou zpěvačkou dohnaly herce její malé dcerky: Jediná věta ho přiměla okamžitě jednat

Zpěvačka Lily Allen (36) a herec David Harbour (46) se vzali loni v září v Las Vegas. Herec nyní promluvil o rozhodnutí pojmout Lily za manželku, k němuž prý došel hlavně díky jejím dcerkám Marnie (8) a Ethel (9).

V show Jimmyho Kimmela popsal, jak se děvčata dohadovala, kým pro ně David je. A zatímco mladší Marnie ho označila za nevlastního otce, Ethel o něm hovořila jednoduše jako o „chlápkovi v našem životě“. A právě to označení herci nedalo spát a rozhodl se vzít situaci pevně do svých rukou.

„Došlo mi, že si tu ženu musím vzít,“ vyprávěl se smíchem. „Ten emocionální dopad…ještě nikdo mě nikdy takhle neoznačil.“

Lily Allen promluvila o období, kdy “opustila“ dcery a propadla drogám a alkoholu: Doufám, že nedopadnou jako já

Pár odcestoval do Vegas a následující den se nechali oddat dvojníkem Elvise Presleyho. Zpěvaččiny dcerky samozřejmě nemohly chybět. Dívky má Allen s bývalým manželem Samem Cooperem, s nímž dovršila rozvod v roce 2018.

Harboura diváci opět uvidí jako šerifa Jima Hoppera ve čtvrté řadě úspěšného seriálu Stranger Things. Předpokládá se, že ji Netflix uvede v létě příštího roku, i když oficiální datum uvedení zatím nebylo stanoveno. Těšit se na něj mohou také v marvelovce Black Widow, která by měla jít do kin v červenci. 

Kristýna Bílková , Super.cz


Časová osa článků