Britt Ekland jako Mary v bondovce Muž se zlatou zbraní

Britt Ekland jako Mary v bondovce Muž se zlatou zbraní Profimedia.cz

Kosmetické úpravy jí zničily obličej. Byla to největší chyba mého života, říká slavná Bond girl (78)

Švédská herečka Britt Ekland (78) sebekriticky přiznala, že úpravy, které v minulosti podstoupila, jí zničily obličej. Dokonce uvedla, že některé ze zákroků, které podstoupila jako padesátnice, považuje za největší životní chybu. Zmínila hlavně „děsivou“ výplň rtů.

Proceduru podstoupila v Paříži, kde místo „běžného“ zákroku, který prý očekávala, dostala několik injekcí látky, která měla rty vyplnit a napumpovat. S trvalým efektem.

Následující roky pak Ekland chodila na další injekce, které měly látku ve rtech rozpustit, navštívila i lékaře, který jí měl „všechno vyndat“. V pořadu Loose Women přiznala, že procedury byly „hroznou chybou“. „Zničilo to můj vzhled a obličej. Byla to největší chyba mého života,“ svěřila.

Už loni herečka řekla, že s kosmetickými zákroky skončila, protože si uvědomila, že jí to v ničem příliš nepomohlo. „Nedá mi to víc rolí, neudělá mě to hezčí. Jsem, jaká jsem a lidé to musí akceptovat. Já jsem to akceptovala, tak vy také!“

Monica z Přátel v pořadu o přežití hořce litovala plastik. Samu sebe děsila na fotkách

Britt Ekland se herectví věnuje od 60. let, na kontě má desítky rolí. Tou nejznámější je Mary Goodnight v bondovce Muž se zlatou zbraní. 

Lucie Sieglová , Super.cz


Časová osa článků