Sally Field a Tom Hanks ve filmu Forrest Gump

Sally Field a Tom Hanks ve filmu Forrest Gump Profimedia.cz

Máma Forresta Gumpa se skoro rok neobjevila na veřejnosti: Takhle dnes vypadá legendární Sally Field (74)

Herečku Sally Field (74) vyfotili v Santa Monice při vyřizování pochůzek. O dvojnásobné držitelce Oscara skoro rok nebylo slyšet, hraní se ovšem věnuje nadále.

Loni se objevila v seriálu Dispatches From Elsewhere a nyní připravuje další, doposud nepojmenovanou show, v níž ztvární matku bývalého majitele losangeleských Lakers Jerryho Busse.

Sally má za sebou dva sňatky se Stevenem Craigem, s nímž má děti Petera a Eliho, a (jeden) s producentem Alanem Greismanem, se kterým má syna Samuela. Nejvíc však proslula vztahem s Burtem Reynoldsem.

S Reynoldsem si zahrála v trháku Polda a bandita z roku 1977, k němuž následně natočili pokračování. Společně se objevili také v komediích Hooper a Konec. Burt Sally nejednou požádal o ruku, ovšem ona jeho nabídku nikdy nepřijala.

Jak dnes vypadá Lydia z komedie Táta v sukni? Takhle herečka vzpomíná na zesnulého Robina Williamse

Důvodem byla jeho povaha, Reynolds měl tendence herečku ovládat, jak přiznala později v rozhovorech a své biografii. Rozešli se v roce 1981 a Burt sám přiznal, že byl na vině. I když Sally považoval za svou životní lásku, dle vlastních slov ji odpudil.

Field od rozvodu s Greismanem nezveřejnila žádný vztah a podle všeho je single, i když randění by se nebránila. „Klidně bych randila, ale jsem velký samotář, dotyčný by mi musel doslova zaklepat na dveře,“ přiznala v rozhovoru pro magazín People v roce 2016. 

Kristýna Bílková , Super.cz


Časová osa článků