Kate se vrátila do pracovního procesu.

Kate se vrátila do pracovního procesu. Foto: Eggczsk

Kate Matl přes léto koncertuje po Evropě: Kdo se stará o půlroční dceru?

Rozhodně by nevydržela být na rodičovské dovolené čtyři roky. Kate Matl (43) tvořila hudbu už během těhotenství a do nahrávacího studia se vrátila velmi krátce po narození dcery Karolínky.

„Nahrávala jsem, když byla malá ještě v bříšku, a když teď začnu zpívat nebo pracovat na postprodukci písní, tak se okamžitě uklidní a je vidět, že se cítí příjemně,“ nechala se slyšet zpěvačka, známá také pod svým občanským jménem Kateřina Mátlová.

Měsíc po porodu už natáčela ve studiu. Mateřství je pro Kate Matl ale stále to hlavní

Dcerka doprovází maminku i na koncerty. „V červenci začnu koncertovat v Česku, v srpnu mi začnou koncerty v zahraničí. Jedná se o show pro víc než patnáct tisíc lidí,“ uvedla s nadšením Kate před začátkem léta.

Zpěvačka vystupuje v Evropě s DJ Bobem, s nímž spolupracuje přes sedm let. Po dobu jejího vystoupení se o dceru starají chůvy.

„Už jsem si našla dvě paní, které budou jezdit na koncerty s námi, a když budu na pódiu, tak o dceru bude postaráno,“ popsala svůj plán zpěvačka. „Karolínka je na lidi zvyklá, je velmi společenská, a tak nebyl s ničím problém. Mámina náruč je ale přece jen nenahraditelná, tak jsem ji chtěla s předstihem s chůvami seznámit.“

Dva měsíce po narození miminka má zpátky své křivky: Kate Matl prozradila, co stojí za rychlým úbytkem váhy

Pro Kate Matl je důležité, že se opět vrací do pracovního procesu. „Moc se těším, že budu opět koncertovat. Věřím, že si to se mnou i malá užije,“ dodala. 

Jiří Čeladník , Super.cz


Časová osa článků