Sandra Pogodová Super.cz

Covidem si prošla letos na jaře a chvíli se z něj oklepávala: Hvězda muzikálu má důvod, proč se zatím nechystá na očkování

V loňském roce začala herečka Sandra Pogodová (46) posilovat imunitu otužováním. Koronavirus se jí ale nakonec nevyhnul a nemocí si letos na jaře prošla. Z covidu se dostávala tři týdny, teď už se cítí dobře a díky vysokým protilátkám očkování zatím neplánuje.

„Já jsem koukala na videa, kde doktoři vysvětlují, že pokud člověk prošel covidem a má dost protilátek, tak je dokonce více imunní než po vakcinaci, protože vakcína funguje jen na jeden kmen koronaviru,“ svěřila se Super.cz herečka s tím, že si nemocí prošli i její rodiče.

To byste do ní neřekli: Sandra Pogodová dostala stopku na sociální síti kvůli nahotě

„Takže já a moji rodiče, kteří prošli koronavirem, tak nám doktoři vysvětlili, že není důvod se očkovat. Že máme protilátky a vydrží nám to dlouho,“ řekla nám Sandra, kterou jsme potkali na zkoušce nového muzikálu Láska nebeská. Herečka je ráda, že se nyní s rodiči může vídat, a také, že se vrátila po roce a půl na jeviště. „Zvládli to a jsou zdraví a teď nemáme problém, nemusíme se chodit očkovat a můžeme se vídat,“ dodala Sandra. 

Eliška Vinterová , Super.cz


Časová osa článků