Felix Slováček Super.cz

Jako s kamarádem Zemanem. Felix Slováček po rozchodu popsal vztah s Lucií Gelemovou

Felix Slováček (78) se po rozchodu s výtvarnicí Lucií Gelemovou (38) poprvé objevil ve společnosti. Je to jen pár dnů, kdy oslavil 78. narozeniny, a jedna z mnoha oslav proběhla právě s jeho dnes již bývalou partnerkou. Super.cz muzikant prozradil, jestli i nadále zůstávají opravdu jen přátelé.

„Jsme kamarádi, přátelé. Můžu jí zavolat: Co děláš? Pojď do kostela, na oslavu, do kina, do divadla. To je v podstatě stejné, jako když zavolám mému kamarádovi Zemanovi nebo synovi Felixovi nebo dceři Aničce,“ svěřil Super.cz Slováček s tím, že láska přerostla v přátelství. „Už je to někde jinde,“ dodal.

Anička Slováčková o rozchodu svého táty Felixe Slováčka s výtvarnicí Lucií Gelemovou: Špinavé prádlo se má prát doma!

Důvody rozchodu zmínila Gelemová ve svém prohlášení, kde uvedla, že touží po rodině a jiném životě než by jí mohl muzikant nabídnout. To potvrdil i Slováček. „Lucie je skvělá ženská. Bohužel je mezi námi velký věkový rozdíl. Lucie má jinou představu o tom, co ji má v životě čekat, přesně, jak to napsala ve svém prohlášení. A to já respektuju,“ svěřil se saxofonistka na ochutnávce moldavských vín.

Zajímalo nás, jestli se mu po rozchodu s o 40 let mladší brunetkou začaly ozývat nápadnice či fanynky. „Já si myslím, že to není třeba tolik ventilovat. Podívejte se na Jiřího Krampola, nedávno psal, že se z toho může zbláznit,“ rozesmál se Slováček. Jeho osobně by podle všeho přízeň nápadnic tolik nerozhodila. „Já se teda nezblázním, nehledě na to, že některé ty telefonáty by byly dokonce i příjemné,“ říká s úsměvem.

Dagmar Patrasová reaguje na rozchod Felixe a výtvarnice Gelemové: Vůbec mě to nezaskočilo, dalo se to čekat

Je už po tak krátké době připraven na to, začít znovu randit? „Nevím, jak na to správně odpovědět. Člověk je zvědavý, takže, když zavolá nějaká fanynka a něco po mně chce, tak to s ní buď vyřídím telefonem nebo když jsem ještě víc zvědavý, tak se s ní sejdu. Zvědavosti se meze nekladou,“ mlží Slováček. Na přímou otázku, zda už s někým na rande zkusil jít, se ale vyhýbal odpovědi ještě víc. „Ještě ne, zatím to řeším telefonem,“ smál se.  

Dominika Rachůnková , Super.cz


Časová osa článků