Charlotte Doubravová s Přemkem Pálkem a dcerami Sofií a Bibien

Charlotte Doubravová s Přemkem Pálkem a dcerami Sofií a Bibien Herminapress

Hvězda Krysaře se pochlubila dětmi. Ratolesti ukázala i Míša Tomešová a další muzikálová rodinka

Uvolnění opatření proti covidu vítají s radostí i umělci, kteří už se moc těší na zaplněné sály. Nejinak je tomu i u muzikálových hvězd Míši Tomešové (30), Přemka Pálka či manželů Křížových. Rodinky muzikálových zpěváků se po delší době sešly, aby poklábosily nad novými výzvami, ale samozřejmě se i jen tak společně potkaly i se svými ratolestmi.

„Jednak jsme se všichni strašně dlouho neviděli a my holky jsme si dlouho nemohly patřičně podrbat, leda tak po telefonu, a to není (uznejte) ono, a zadruhé jsme chtěly naše chlapy zvednout z gauče a vytáhnout je na sluníčko,“ nechala se slyšet manželka Krysaře Přemka Pálka Charlotte Doubravová.

Po operaci by se měl šetřit: Místo toho fešák ze Slunečné tančí po jevišti a trpí bolestmi

Jediný, kdo stávkoval, byl manžel Míši Tomešové Roman, který musel do práce. Na hřišti spolu dováděli synové Míši Tomešové Jonáš a Kristián, dcery Přemka Pálka a Charlotte Doubravové Sofie a Bibien a také ratolesti zpěváka Honzy Kříže a jeho manželky Marušky Filip a Anička.

„A protože jsme děvčata činu, řekly jsme si, že toho nicnedělání už bylo dost a daly jsme dohromady náš první post-covidový koncert. Zpívat budeme všichni, co tu jsme, a navíc ještě Anička Slováčková, Felix Slováček ml., Kateřina Pechová, Martin France či Markéta Schimmerová – Procházková,“ těšila se Doubravová.

Aby uživil rodinu, našel si novou práci. Představitel Krysaře rozváží nákupy

„Bude to spíše takové rodinné zpívání. Třeba se nám podaří do zpěvu „ukecat“ i některé naše děti a bude to „Zpívá celá rodina.“ Nicméně to, jestli děti zazpívají, bude možná překvapením i pro nás. Zatím se k tomu nijak kladně nestaví. Ale uvidíme,“ dodala s úsměvem Doubravová.

Koncert uspořádají 5. června v Divadle Radka Brzobohatého a jeho výtěžek pomůže dobré věci. Peníze ze vstupného poputují na Nadační fond Sudička, který chce pomoct vybrat peníze na nový přístroj k diagnostice nitroočního zánětu, kterým trpí například i jedenáctiletá Adélka Šťáhlová a dosud ho nemá žádná oční klinika u nás. 

Anna Veškrnová , Super.cz


Časová osa článků