Zamilovaná Rolins je šťastná, že bude díky nové práci s Rytmusem trávit více času.

Zamilovaná Rolins je šťastná, že bude díky nové práci s Rytmusem trávit více času. Michaela Feuereislová

Dara exkluzivně o kšeftu s Rytmusem: Jsem šťastná, že teď budeme pořád spolu

Již jsme informovali, že Dara Rolins (47) a Patrik „Rytmus“ Vrbovský (43) se pracovně setkají v pěvecké soutěži Hlas Česko Slovenska. A popová diva je šťastná nejen kvůli tomu, že si na účet připíše další pěknou sumičku, ale také proto, že bude se svou novou láskou v příštích měsících trávit více času.

„Z faktu, že budeme oba spolu, se moc těšíme. Jsme totiž ve fázi, kdy bychom spolu chtěli trávit každou volnou minutu. Práce a povinnosti nám to ale doposud příliš nedovolovaly," rozpovídala se o nové pracovní příležitosti Rolins.

Zpěvačka vyjádřila přesvědčení, že její účast v projektu s kontroverzním raperem po boku využila televize Nova i slovenská Markíza ve svůj prospěch. „Poté, co se prozradilo, že jsme pár, to byl pro obě televize dobrý mediální tah," říká.

Daru těší nejen skutečnost, že bude trávit čas po boku svého miláčka. Upřímnou radost má prý také z celé porotcovské sestavy. Rolins a Rytmuse doplní Michal David (59) a Pepa Vojtek (46).  „Kluky znám velmi dobře a každý jeden jsou ve svém oboru jedničky a stálice. Když je člověk sám úspěšný, dokáže o to snáz a upřímněji přát úspěch všem, kteří si to zaslouží," říká Rolins. 

Jiří Čeladník , Super.cz


Časová osa článků