Martina Randová Super.cz

Seriálová hvězda Randová otevřeně: Covid jsem nechytla, nechápu to. Očkovat se určitě dám

Místo na jevišti trávila herečka Martina Randová poslední měsíce převážně doma. Společnou domácnost sdílí se svou maminkou, o kterou se v těžké době, spojené s pandemií koronaviru, starala.

„Žiji s maminkou, která je hodně stará a byla v rizikové skupině. Já jsem se ocitla v dobrovolné izolaci, což bylo pro mě, která jsem byla zvyklá vždycky hodně pracovat, těžší. Chvilkami jsem propadala zmaru, co to je a jestli to někdy skončí,“ svěřila se Super.cz herečka, která je novou posilou nekonečného seriálu Ulice.

Jedna z největších hvězd Ordinace přesídlila i do Ulice. Je stále single?

„V únoru jsem začala točit Ulici, takže to pak už bylo veselejší,“ prozradila nám Martina, kterou jsme potkali na natáčení posledního dílu pořadu Jsme s vámi v divadle Studio DVA. S maminkou období lockdownu herečka prožila ve zdraví a koronavirus ji nepotkal, za což je ráda.

„Zvládly jsme to, já jsem covid ani nechytla, nechápu to. Třeba mám protilátky a nějak jsem to prodělala. Ale kdykoli jsem se setkala s někým, u koho se pak zjistilo, že je pozitivní, tak u mě se to v povinné karanténě neprojevilo. Očkovat se určitě dám, protože já jsem zastánce očkování,“ svěřila se nám herečka, která se už těší na divadelní prkna.

Někdejší uklízečka z Ordinace je novou moderátorkou zkrášlujícího pořadu. Sama podstoupila dva zákroky

Čekají ji nejen zájezdová představení, ale od září bude hrát s Ivou Pazderkovou v představení Třetí prst na levé ruce. „Těším se, až budu očkovaná, až nebudeme muset nosit náhubky, nebudeme muset chodit na testy a vše se vrátí do starých kolejí,“ dodala Randová. 

Eliška Vinterová , Super.cz


Časová osa článků