Lucie Bílá Super.cz

Byla bez práce jako zpěvačka, zavřeli jí hospodu i divadlo! Lucie Bílá se po roce ukázala ve společnosti

Zpěvačka Lucie Bílá (56) měla jako většina z nás velmi náročný poslední rok. O práci přišla jako zpěvačka a kvůli vládním opatřením měla zavřené divadlo i hospodu a kulturní sál v Otvovicích.

"Řekla jsem si, že toho období využiji a nebudu fňukat. Stihla jsem zrekonstruovat restauraci a divadlo. Scénu, která pro mě vždy byla domovem. Teď je domovem ještě víc. Odešli od nás turisté, budeme divadlo nabízet našim. A proto jsem ho zrekonstruovala, aby se tu cítili hezky," řekla Super.cz Bílá.

Syn Lucie Bílé se po roce a půl vrátil z Francie domů. Jak dnes vypadá Filip Kratochvíl?

Celý rok rekonstruovala divadlo i hospodu. "Už to teď není hospoda, ale restaurace. Divadlo jsem zrekonstruovala od archivu až po kanceláře. Nové jsou klimatizace, nová je scéna, mikroporty, zkrátka všechno," prozradila s tím, že se opět těší před diváky.

"Zpívání jsem trošku odložila. Teď už se ale vrhám do studia a točím novou písničku. Napsal mi ji Pokáč. Těším se, je bezvadná. Už zase budu za zpěvačku, do teď jsem byla vlastně podnikatel," usmívá se.

Písničkář Pokáč reaguje aktuálně a vtipně na měnící se restrikce: Už má i písničku o uzavřených okresech

Během lockdownu naštěstí nemusela propouštět své zaměstnance. "Rozhodla jsem, že nepropustím jediného člověka. Udělala jsem vše proto, aby moji lidé nepocítili změnu, která přišla v celé společnosti. Jednoduché to nebylo. Musela jsem si máknout. V divadle je nový tým. Mám novou produkční, prodejkyni, technika, přidala jsem další tři lidi do týmu a můj bratr se stal provozním divadla. Lehké to nebylo, ale zvládli jsme to," dodala na křtu desky dua Ben a Mateo. 

Gabriela Wolfová , Super.cz


Časová osa článků