Václav Neužil Super.cz

Herec z Lajny si rolí hokejisty splnil sen: V jednom ze seriálů už ho dokonce poznal jeho tříletý syn

Václav Neužil (41) se představí i ve třetí řadě úspěšného seriálu Lajna, který se odehrává v hokejovém prostředí. Přiznává, že zahrát si hokejistu bylo jeho snem. „Hokej je můj nejoblíbenější sport. Umím bruslit, což je dost velká výhoda, proto jsem vlastně tady,“ svěřil Super.cz

Herec, kterého známe ze seriálů Čtvrtá hvězda, Svět pod hlavou nebo filmu Zátopek, který má kvůli covidu odloženou premiéru, má s manželkou Lenkou skoro čtyřletého syna Vincenta. Během lockdownu, kdy práce výrazně ubylo, se mohl alespoň naplno věnovat rodině.

„Tu loňskou jarní karanténu jsme trávili tak, že jsme si pronajali domeček v Dobřichovicích v kempu a byli jsme tři měsíce v takovém kemping stylu, což bylo skvělý. Dělali jsme oheň, grilovali, chytali ryby, pozorovali veškerou faunu a floru kolem Berounky. Letos se ho chystám učit na kole,“ prozradil nám herec.

Kondičku si zlepšil o stovky procent a přišel o vlasy: Podívejte, jak dřel při natáčení filmu o Zátopkovi Václav Neužil

Malý Vincent už tátu dokonce poznává na obrazovce. „V zimě opakovali Čtvrtou hvězdu, viděl první díl, přišlo mi, že se u toho nudí, protože to přece jenom není pro malé chlapce. A zrovna včera, když jsem ho uspával, tak na mě vybafnul, že mi ten pán vzal kytaru a co s ní udělal... Vůbec jsem nevěděl, o čem mluví, protože já nejsem kytarista, ani žádnou kytaru nevlastním. Pak mi došlo, že mluví o Čtvrté hvězdě, kde mi Ivan Trojan, který hrál mého strejdu, v ději vezme kytaru a prodá ji,“ podělil se o historku se synkem herec. 

Dominika Rachůnková , Super.cz


Časová osa článků