Ilustrační foto

Ilustrační foto Profimedia.cz

Dívka si dohodla sex s matkou kamarádky a jejím partnerem. Dopadlo to katastrofálně

Příběh nyní pětadvacetileté Ashley je jako z pera spisovatelky erotických románů. Žena si domluvila sex s matkou své kamarádky ze školy a jejím partnerem. Do muže se následně zamilovala, příběh ale nemá happyend.

O svou zkušenost se Ashley podělila v podcastu Strictly Anonymous (striktně anonymní).

Stejně vnadná dvojčata už 10 let sdílejí partnera: Ženy otevřeně promluvily o tom, jak to chodí v ložnici

Nápad na „trojku“ byl její, věděla prý, že starší pár někoho hledá. Kamarádce o tom pochopitelně neřekla. S manželi se potkala u nich doma, vše proběhlo dle plánu.

„Poté jsem sešla po schodech dolů do přízemí a on přišel za mnou, byli jsme spolu na gauči a tam se stalo, že jsme pokračovali, když jeho žena nahoře spala,“ popsala, jak problematická romance vznikla.

„Rozpálilo mě, že zatímco ona spí, já mám jejího manžela. Vím, že to zní hrozně, ale byl to spouštěč - že jsem byla v místnosti pod ní a měla sex s jejím mužem.“

Krásné sestry i v dospělosti sdílejí postel: Takhle na to reaguje manžel jedné z nich

Situace se ale vzápětí vymkla kontrole, Ashley pro milence zahořela a začala se s ním tajně scházet, už bez jeho ženy. Jeho vztah s manželkou se poté začal rozpadat, nakonec se rozešli.

Ani románek s mladou dívkou ale nevydržel, podle slov Ashley začal být jejich vztah „toxický“. A aby toho nebylo málo, ztratila i kamarádku, která se o jejím milostném dobrodružství dozvěděla a ukončila s ní kontakt. 

Lucie Sieglová , Super.cz


Časová osa článků