Matthew Perry

Matthew Perry Michaela Feuereislová

Co stojí za projevem Matthewa Perryho, který mezi fanoušky vyvolal obavy? Tohle má být vysvětlení

Ve videu magazínu People, které vzniklo ke vzpomínkovému dílu Přátel, dostali prostor všichni ze šestice seriálových kamarádů. Nejvíce pozornosti vzbudil Matthew Perry, reakce fanoušků jej ale nejspíš nepotěšila. Po zhlédnutí videa hromadně vyjadřovali své obavy o hercovo zdraví.

Diskuzi a otázky, zda je seriálový Chandler v pořádku, vyvolal nejen vzhled, který však není jiný než na snímcích z posledních let, ale také jeho špatně srozumitelná mluva. Britský deník The Sun nyní uvedl, že za tím stojí stomatologický zákrok, který herec těsně před natáčením podstoupil.

„Matthew přišel na setkání (v dubnu) a členové jeho týmu uvedli, že ten den podstoupil akutní zubní zákrok. To ovlivnilo jeho pohodu i to, jak se cítil. Jak jsme pochopili, měl bolesti, a proto mumlal,“ cituje deník svůj zdroj.

Hvězdy Přátel zavzpomínaly na slavné, kteří si v seriálu zahráli: Tohle řekla Jennifer Aniston o svém ex Pittovi

„Je jasné, že po takovém zákroku nechce člověk natáčet, ale stalo se,“ uvedl na konto komentářů, které se na sociálních sítích objevily. „Matthew všechny kolem ubezpečil, že je střízlivý a není třeba se bát,“ dodal zdroj. 

Lucie Sieglová , Super.cz


Časová osa článků