Přátelé (zleva) Joey, Chandler, Rachel, Monica, Phoebe a Ross se sešli po 17 letech od dotočení slavného seriálu.

Přátelé (zleva) Joey, Chandler, Rachel, Monica, Phoebe a Ross se sešli po 17 letech od dotočení slavného seriálu. Profimedia.cz

Panují mezi nimi opravdu tak dobré vztahy, jak se prezentuje na veřejnosti? Hvězda Přátel promluvila

Po zhlédnutí traileru na vzpomínkový díl Přátel každého napadne, že Jennifer Aniston (54), Courteney Cox (59), Lisu Kudrow (57), Davida Schwimmera (54), Matta LeBlanca (53) a Matthewa Perryho (51) pojí stejně úzké kamarádství jako jejich postavy Rachel, Moniku, Phoebe, Rosse, Joeyho a Chandlera. Vzpomínky na staré dobré časy střídají objetí a ujištění, jak se mají rádi. Je tomu tak i ve skutečnosti?

Podle Kudrow ano, mezi seriálovými přáteli prý při natáčení vzniklo mimořádné pouto, které stále trvá. „Dokud seriál neskončil, nedošlo mi, jak vzácné bylo, jak jsme si sedli a jak se máme stále rádi,“ řekla herečka webu News. „Je to úžasné a v nadcházejícím díle budeme na seriál vzpomínat a oslavovat ho,“ dodala a potvrdila tak věc zřejmou z ukázky - totiž že nepůjde o klasický díl, ale o vzpomínkovou sešlost.

Záběry na seriálového Chandlera vzbudily mezi fanoušky obavy: Nemůžu uvěřit, jak vypadá, láme mi to srdce, píšou

Šestice se spojila ještě před natáčením, prostřednictvím videohovoru. „Když jsme si zavolali poprvé, jen těžko jsme zůstávali u tématu, protože jsme se pořád smáli,“ vyprávěla s tím, že pro všechny bylo setkání po 17 letech od odvysílání poslední epizody velmi emotivní záležitostí. 

Lucie Sieglová , Super.cz


Časová osa článků