Hannah Waddingham jako Septa Unella ve Hře o trůny

Hannah Waddingham jako Septa Unella ve Hře o trůny Profimedia.cz

Jako nebe a dudy! Takhle dnes vypadá představitelka Septy Unelly ze Hry o trůny

Herečka Hannah Waddingham (46) se objevila ve vysílání Collider Ladies Night a zavzpomínala na svou malou, leč nezapomenutelnou roli v seriálu Hra o trůny. Ztvárnila Septu Unellu, která pro ránu nešla daleko, ovšem nevyplatilo se jí, jak se vyřádila na Cersei Lannister.

Skalní fanoušci jistě nezapomenou na scénu, kdy Cersei nahá kráčí uličkou hanby a Unella ji doprovází se zvoncem a vykřikuje „hanba“ na všechny strany. Se vzhledově nevýraznou postavou by si ale elegantní herečku v civilu spojil jen málokdo.

Natáčení brutálního konce Septy Unelly si Waddingham navíc moc neužívala. „Kromě porodu to byl nejhorší den v mém životě,“ přiznala dokonce.

Unellu ve scéně přivázali na dřevěný stůl, kde ji mučili technikou wateboardingu. Natáčení se ale protáhlo na deset hodin.

Pamatujete na první oběť žraloka v Čelistech? Takhle dnes vypadá herečka, kterou proslavil úvod slavného filmu

„Sotva jsem mohla mluvit, jak jsem pořád křičela. Přišla jsem o hlas a pak už jen šeptala. Vyskákaly mi modřiny, jako by mě někdo bil. Uvědomila jsem si, že mě prakticky deset hodin mučili,“ popsala herečka.

Hannah přiznala, že od té doby trpí klaustrofobickým strachem z vody. Role, které přišly po Hře o trůny, už si užívá víc. Diváci ji mohli zaznamenat v netflixovém seriálu Sexuální výchova nebo nově v komediálním seriálu Ted Lasso. 

Kristýna Bílková , Super.cz


Časová osa článků