Pink vystoupila s dcerkou Willow.

Pink vystoupila s dcerkou Willow. Profimedia.cz

Jako opravdová ikona: Zpěvačka Pink dojala akrobatickým vystoupením s devítiletou dcerou

Zpěvačce Pink (43) se během letošního udílení hudebních cen Billboard dostalo nejvyšší pocty, obdržela cenu Icon Award, která se každoročně uděluje největším hudebním legendám. Cenou se pyšní například Cher, Celine Dion, Jennifer Lopez, Prince a další. A že se opravdu řadí mezi ikony, dokázala i svým fantastickým vystoupením.

Než si přebrala cenu z rukou Jona Bon Joviho, zazpívala své největší hity, včetně nového duetu s dcerou Willow Cover Me In Sunshine. Devítiletá dívenka se k matce připojila během akrobatického vystoupení, které dojalo diváky.

Že je Pink zdatnou akrobatkou, dokazuje během svých vystoupení a koncertů pravidelně, Willow však měla na jevišti premiéru. Na červený koberec pak doprovodil dvojnásobnou maminku i mladší syn Jameson.

Byla na tom hůř, než jste si mysleli: Sepisovala jsem závěť, vzpomíná zpěvačka Pink na průběh covidu

„Willow to zmákla skvěle, Jameson to zvládá skvěle,“ dmula se pýchou během děkovné řeči. „Miluji, co dělám, a miluji lidi, se kterými to dělám. Jsme v tom docela dobří, ale na tom by nezáleželo, pokud by se na nás nikdo nepřišel podívat. Takže děkuji fanouškům po celém světě, kteří chodí na koncerty. Nemůžu se dočkat, až se zase sejdeme,“ vzdala hold a na závěr vzkázala: „Sněte ve velkém, co když se vám sny splní?“ 

Kristýna Bílková , Super.cz


Časová osa článků