Bez studu si může obléknout dvoudílné plavky.

Bez studu si může obléknout dvoudílné plavky. Foto: archiv H. Janků

Dva roky před šedesátkou má pořád perfektní figuru. Heidi Janků se ukázala v bikinách

V aprílovém počasí můžeme na pořádné opalování zapomenout. Heidi Janků (60) si ale nestěžuje. S kamarádkou vyrazila na ostrov Tenerife, kde si užívá krásného počasí.

Interpretka hitu Když se načančám se pochlubila několika momentkami z dovolené. Dokonce zveřejnila i snímek v plavkách při dovádění ve vlnách oceánu na pláži Del Duque.

Sexy nevěsta v krajkových minišatech: Heidi Janků zavzpomínala na vdavky a pochlubila se fotkami

„A jak prožíváte víkend vy?“ ptala se zpěvačka. S ohledem na aktuální proměnlivé počasí to mohlo znít ironicky, ale Heidi to jistě nemyslela zle. Její fanoušci to také pochopili a mnozí z nich zpěvačce chválili její postavu, kterou by jí mohla spousta vrstevnic dva roky před šedesátkou závidět.

Má nejnižší váhu za 10 let: Heidi Janků prozradila, jak se jí povedlo zhubnout na 55 kilo

Heidi Janků je čtyři roky po smrti svého manžela Iva Pavlíka stále sama. Zpěvačka vypadá skvěle, a tak nejspíš o nápadníky nemá nouzi. Ona sama se ostatně novému muži ve svém životě nebrání.

„Na Ivoše myslím denně a stále, pořád ho mám ve svém srdci a bude to tak vždycky. Ale říkám si, a řekla mi to řada mých přátel, truchlení už bylo dost. A pokud by se eventuálně, říkám eventuálně, našel někdo, kdo by za to stál, tak odpovídám, proč ne," řekla nedávno Super.cz Janků. Zatím si ale u moře užívá sluníčko jen s kamarádkou. 

Jiří Čeladník , Super.cz


Časová osa článků