Jesse Spencer v seriálu Dr. House

Jesse Spencer v seriálu Dr. House Profimedia.cz

Pamatujete na mladého lékaře Roberta Chase z Dr. House? Mrkněte, jak dnes vypadá

Sympatický herec Jesse Spencer (42) se do povědomí diváků dostal díky roli doktora Roberta Chase v populárním seriálu Dr. House. Toho v seriálu peskoval představitel hlavní role Hugh Laurie. V době, kdy seriál vznikal (2004), byl Spencer ještě mladíček, kterého pro jeho nevinný kukuč zbožňovaly fanynky po celém světě.

Dnes už populární herec vyzrál a na svém kontě má samozřejmě i jiné velké role. Kvůli natáčení seriálu Chicago Fire, kde hraje hasiče, na sobě začal makat a výrazně zmužněl. V jednu chvíli jeho tvář zdobilo i mužné strniště, ale dnes už opět hraje bez vousů. Ještě před Dr. Housem o sobě dal vědět coby Billy Kennedy v seriálu Neighbours.

Hvězda Dr. House už má prý za slavného expartnera náhradu: Objevuje se s o 10 let mladším zpěvákem

Diváci ho měli možnost vidět také ve snímcích Smrt pod ochranou církve, Proti proudu či Holky z lepší společnosti. Sympatický Australan je také hudebně nadaný. Od roku 2008 je členem skupiny Band From TV, kde hrají herci z nejrůznějších amerických seriálů.

Už jste viděli představitele Dr. House nahého? Takhle se kdysi proháněl po ulici

Na natáčení Dr. House se zamiloval do své kolegyně Jennifer Morrison. Spencer ji roku 2006 dokonce požádal o roku, ale ke svatbě nikdy nedošlo. Pár se rok poté rozešel. Loni se tak na Floridě oženil se svou dlouholetou přítelkyní, vědeckou pracovnicí Kali Woodruff. 

Anna Veškrnová , Super.cz


Časová osa článků