Produkce si pro zpěvačku připravila jedno malé - velké překvapení. Video: TV Nova

Jitka Boho opět neudržela slzy: Takhle ji během natáčení Tváře dojala dcerka Rosálka (5)

Jitka Boho (30) se před časem neubránila slzám, když v přestrojení za Ivetu Bartošovou (✝48) zazpívala pohádkovou píseň Tři oříšky. V posledním finálovém kole show Tvoje tvář má známý hlas dojde na slzy taktéž, a to díky vzkazu, který si pro Jitku připravila produkce. Brunetku během natáčení potěšila její dcera Rosálka (5).

„Maminko, mně se na tobě líbí, jak zpíváš tancuješ, a těším se, až přijdeš z Tváře,“ posílá vzkaz dívenka. Přes potlesk a prvotní smích z roztomilého vyznání vyhrknou zpěvačce slzy.

Emoce budou zřejmě cloumat i se všemi ostatními, protože jejich společná cesta v 8. řadě show tímto večerem končí. Diváci se mohou těšit na čtyři hlavní finalisty Hanu Holišovou (42), Martu Jandovou (48), Alberta Černého (33) a Davida Gránského (30), ale také na další letošní šampiony, včetně Jitky.

To vedle Jakuba Koháka vypadá jako Dagmar Havlová! Ondřej Sokol si ve Tváři vystřelil z bývalé první dámy

„Myslím, že nebudu mluvit jenom sama za sebe, ale všichni litujeme toho, že ještě není pár dalších dílů. Opravdu jsem si to užila, asi i více než tu svoji čtvrtou řadu. Byla jsem taková uvolněnější a myslím, že se opravdu sešli skvělí lidi, skvělá parta. Moc bych si přála, aby nám to vydrželo a vídali jsme se i nadále,“ dodává dojatá Jitka. 

Dominika Rachůnková , Super.cz


Časová osa článků