Peter Nagy Super.cz

Žádné barvy ani přeliv: Peter Nagy už má svoji hřívu úplně šedivou, mrkněte, jak vypadá

Mysleli jsme, že blond hřívu delších vlasů si bude udržovat už navždycky. Stejně jako Janek Ledecký (60) se ale i zpěvák Peter Nagy (64) rozhodl pro přirozenost. "Vždycky jsem záviděl ty rozevláté bílé vlasy Petrovi Hapkovi, ani jsem moc nechtěl, a je to tady. Patří to k mému věku," řekl Super.cz.

Jinak se během více než roku, co jsme se neviděli, nezměnil. Nepřibral, i covid se mu vyhnul. Zato stihl natočit novou desku Petrolej s deseti novými písničkami. "Když jsme byli jako hudebníci zakázaní, tak jsme pracovali aspoň ve studiu," vysvětlil Peter, který si kromě tvorby krátil čas hlavně četbou poezie.

Pořád ještě nenastal čas na nový účes? Petera Nagyho ke změně nepřiměl ani řídnoucí vlasový porost

Naplánované má i letní koncerty, a to v Česku i na Slovensku, vše bude ale záležet na restrikcích. "Nejsem hygienik, abych o tom rozhodoval. Takže uvidíme, co z toho bude. Na živé vystoupení se těším se nejen já, ale i diváci," krčil rameny.

I když budou vystoupení podmíněna negativními testy nebo očkováním, zpěvák se na vakcinaci neregistroval, i když do věkové skupiny, pro kterou je registrace otevřená, už spadá dávno. "Jsem zatím zdravý, tak necítím potřebu. Ať si každý dělá, co chce," míní. 

Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků