Dominika Branišová Super.cz

Hokejista se s ní má jako v bavlnce: Půvabná Dominika prozradila, jak se stará o Jaromíra Jágra

Po boku Jaromíra Jágra (50) se Dominika Branišová (28) objevuje už skoro rok a vztah hokejisty s půvabnou brunetkou jen kvete. Svému partnerovi je modelka oporou a podporuje ho, jak to jen jde.

„Celou sezónu jsem jezdila na všechny venkovní i domácí zápasy, vařila jsem mu jeho typické jídlo, co má před zápasem. Mě ten hokej baví a mám ráda i lidi z Rytířů Kladno, co jsou kolem. Trávila jsem tam hodně času, byla jsem ráda, že se něco děje a nemusím sedět doma a koukat do zdi,“ svěřila se Super.cz Dominika, kterou jsme potkali na focení.

Hrdličky Jaromír Jágr a jeho půvabná Dominika: Takhle si pár užívá společné zamilované chvíle

Tomu se v poslední době věnuje čím dál víc, tentokrát šlo o focení pod hladinou pro kampaň s kadeřníkem Tomasem Arsovem. Jakmile bude vše hotové, plánuje Dominika se svým partnerem vyrazit také na zaslouženou dovolenou. „Jardovi začalo to hektičtější období, vzhledem k tomu, že postoupili do extraligy a musí shánět hráče, takže jemu to teprve teď začalo. Ale máme v plánu, že někam vyrazíme, ještě nevíme kam, ale myslím, že se to rozhodne v nejbližších dnech,“ uvedla modelka, která je stejně jako Jaromír Jágr milovnicí sportu.

Na vztah s hokejovým bohem Jágrem neznámou modelku nikdo nepřipravil: Chtěla jsem normální začátek

Ráda běhá, a to i několikrát týdně. Dokonce si myslí, že je to oblast, ve které je lepší než její partner. „Jednou jsem řekla, že jsem lepší v běhání a on mi za to pak vynadal,“ svěřila se smíchem Dominika.

„Ale já si furt myslím, že jo, protože uběhnu třeba sedm nebo deset kilometrů v kuse a neumím si představit, že by běžel takovou dobu. Ale když jsme se šli nedávno proběhnout, třeba kilometr, tak je samozřejmě rychlejší než já,“ dodala Branišová na vysvětlenou. 

Eliška Vinterová , Super.cz


Časová osa článků