Eva Burešová Super.cz

Místo psa zatím pořídila želvy: Ale pozor, ty, které má Eva Burešová, se dožívají 80 let!

Našla si čas ve svém nabitém programu, ale jak sama říká, nikdy by nedělala nic, co by ji nebavilo. Herečka a zpěvačka Eva Burešová (28) je jednou ze známých tváří, které se objeví v kalendáři k filmu Gump, pes, který naučil lidi žít. O vlastním psovi ale zatím neuvažuje. "Neměli bychom na něj čas," řekla Super.cz.

Její syn Nathaniel zatím pejska nevyžaduje, i když Eva míní, že právě soužití dětí se zvířaty je prospěšné. "Láska ke zvířatům je úplně jiná, a když je ty děti nemají, nenaučí se ji. Zatím máme rybičku, která se jmenuje podle raptora z Jurského parku, a dvě želvy, Paula McCartneyho a Ringo Starra. Jsou to želvy pardálí, hodně jsme toho o nich studovali, ale až když jsme si je pořídili, zjistili jsme, že se dožívají osmdesáti let a rostou do obrovské velikosti," svěřila se Eva, která tedy rozměry želv trochu přehnala, jak se dozvíte v našem videu.

Hrdličky Burešová a Forejt září štěstím: Takhle si zamilovaný pár užívá společné chvíle

Pak už jsme si zažertovali, že dlouhověký plaz s kostěným krunýřem bude vlastně dědictvím pro příští generaci. "Tak kvůli tomu jsem je koupila, protože spousta hereček a umělkyň dětem odkáží miliony, vily a baráky. Já dám želvu," smála se Eva. 

Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků