Jason Derulo a Jena Frumes

Jason Derulo a Jena Frumes Profimedia.cz

Slavný zpěvák, který před časem šokoval fanoušky velikostí svého mužství, se stal poprvé otcem

Zpěvák Jason Derulo (31) se stal otcem. S přítelkyní Jenou Frumes se jim narodil syn, kterému dali jméno Jason King Derulo.

„Tohle byl ten nejšťastnější den v mém životě, když jsem si dovezl domů našeho malého chlapečka. Má nesmírné štěstí, že má tak silnou a pečující hrdinku za maminku,“ napsal k videu z příchodu syna na svět.

Miminko přišlo na svět 8. května. „Střípky z prvního týdne na světě našeho zdravého a krásného krále. Život má nyní mnohem větší smysl a já jsem nesmírně vděčná. Jsem do tohohle malého chlapečka tak zamilovaná. Dosud jsem neměla tušení, že vším, co potřebuji, je on,“ napsala k sérii snímků s miminkem na svůj profil na Instagramu Jena.

To musí být Photoshop! Fanoušci reagují na odhalený snímek slavného zpěváka. Nevěří, že si k velikosti mužství graficky nepomohl

Jason je nejen úspěšným zpěvákem, ale fanoušci milují i jeho vtipná videa na sociálních sítích. Na Tiktoku má už téměř 46 miliónů fanoušků a často natáčí videa právě se svou krásnou partnerkou Jenou. Vtipná videa v minulosti natáčel i s hercem Willem Smithem. 

Kristina Vodičková , Super.cz


Časová osa článků