Amelie Pokorná Super.cz

Bílá vrána mezi seriálovými kráskami: Dcera Lucie Zedníčkové hanbatou nabídku ještě nedostala

Díky tomu, že už se rok objevuje v seriálu Sestřičky jako dcera Adély Gondíkové (49) a Petra Vaňka, získala mladinká Amelie Pokorná (18) samozřejmě spoustu fanoušků. A jak sama říká, má štěstí, že hateři se jí zatím vyhýbají. Nedostává ani pochybné nabídky doprovázené hanbatými fotografiemi jako jiné seriálové hvězdy.

"Chodí mi denně hodně zpráv a mám mezi fanoušky a sledujícími úplně nejlepší lidi, kteří mě podporují ve všem. Když dám na sociální sítě, že si s něčím nevím rady, hned mi pomůžou a poradí. V tomhle směru mám obrovské štěstí, že mám jenom lidi, kteří mě podporují, jsou na mě hodní a milí. Jsem za to hrozně vděčná," řekla Super.cz dcera Lucie Zedníčkové (54).

Dcera Lucie Zedníčkové Amelie si prošla šikanou. Musela zasahovat policie

Amelie má na Instagramu už téměř třicet tisíc sledujících, což je výzvou pro to, aby navázala i finanční spolupráce. Ale jí se do toho nechce. "Snažím se toho vyvarovat, protože se chci zaměřovat směrem do herectví, zpívání a tancování a nechci úplně spadnout do influencerství. Nabídky mám, ale většinu z nich odmítám. Ale když jde o něco, co opravdu používám a líbí se mi to, tak nemám problém to zapropagovat," vysvětlila. 

Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků