Lily James hraje v novém seriálu Pamelu Anderson.

Lily James hraje v novém seriálu Pamelu Anderson. Profimedia.cz

Kde je sa*ra Lily? Vidím jen Pamelu! Herečka se ukázala v legendárních červených plavkách. Fanouškům vyrazila dech

Už dlouho nevzbudilo natáčení seriálu takovou pozornost. Stanice Hulu se rozhodla zachytit část příběhu Pamely Anderson (55) a Tommyho Leeho a vzniká série Pam and Tommy. Diváky už teď zaujala především představitelka hlavní role Lily James. Její proměna v ikonickou plavčici je opravdu ohromující.

Na veřejnost se dostaly jak oficiální snímky, tak i záběry z natáčení. To nyní probíhá na plážích v Malibu, po kterých se Lily prohání v jednodílných červených plavkách, v nichž Anderson zazářila jako C.J. v Pobřežní hlídce.

Po zveřejnění fotek se sociální sítě zaplnily pochvalnými komentáři směrem k herečce, a také k práci maskérů. „Kde je sa*ra Lily? Vidím jen Pamelu!“ zní jeden všeříkající. Jak můžete posoudit ve fotogalerii, ani nepřehání.

Neuvěřitelná podoba: Nový snímek Kristen Stewart po proměně v princeznu Dianu nenechal fanoušky chladnými

Leeho ztvární Sebastian Stan, děj seriálu se má zaměřit na vztah páru a také pozadí úniku nechvalně proslulé erotické nahrávky. Podle deníku The Sun nemá Anderson v úmyslu se na seriál dívat. „V životě ani neslyšela o hercích, kteří Tommyho a ji hrají, a ani ji nezajímají,“ citoval list svůj zdroj. 

Lucie Sieglová , Super.cz


Časová osa článků