Michal Bragagnolo a jeho žena Denisa se rozešli.

Michal Bragagnolo a jeho žena Denisa se rozešli. Herminapress

Ještě nedávno byli jako hrdličky. Muzikálový krasavec a jeho manželka se dva roky po svatbě rozvádějí

Ještě nedávno se chlubili svým hnízdečkem lásky, baráčkem, na kterém strávili stovky hodin práce. Teď je ale všechno jinak. Muzikálový zpěvák, známý také z hudebního seskupení 4 Tenoři, Michal Bragagnolo a jeho manželka Denisa se rozešli. Dva roky po romantické svatbě na Karlštejně už mávají rozvodovými papíry.

„S Míšou se budeme rozvádět. K důvodům se nebudu vyjadřovat, nebudu ani veřejně „prát špinavé prádlo“. Nepředstírám, že mě to nemrzí a nebolí. Přiznám se, že když jsem skládala svatební slib, v časech dobrých i zlých, myslela jsem to vážně,“ nechala se slyšet manželka muzikálového fešáka.

Hvězda 4 tenorů ukázala hnízdečko lásky: Tady plánuje dlouhovlasý zpěvák počít s manželkou prvního potomka

Ta naznačila, že za rozchod může koronavirová doba. „Věřila jsem, že to bude napořád, chtěla jsem být svému manželovi oporou, ale tato divná doba udělala své. Věřím, že rozvod proběhne v klidu. Po této stránce jsme si vše vyjasnili a dohodli se. Přiznám se, že to je věc, se kterou jsem opravdu nepočítala, ale takový je život. Nikdy nevíme, co si pro nás přichystá,“ dodala smířlivě.

Hvězda 4 Tenorů bez peněz. V karanténě začal zpěvák pracovat ve skladu, jeho manželka tanečnice šije podprsenky

Ještě v únoru se přitom rozesmátý manželský pár chlubil svým bydlením ve vysněném baráčku.

„Zatím je naše nové bydlení takové syrové, ale už se klube. Doděláme podlahy, kuchyň a můžeme se nastěhovat. Ale ještě nás čeká hodně práce,“ tetelil se blahem zpěvák, jenž si v době covidové musel najít náhradní práci. Místo zpěvu pracoval ve skladu, jeho žena pro změnu šila oblečení včetně podprsenek. 

Anna Veškrnová , Super.cz


Časová osa článků