Nikol Štíbrová

Nikol Štíbrová Michaela Feuereislová

Nikol Štíbrová v 8. měsíci těhotenství promluvila o svatbě. Kdy bude a kdo je s partnerem oddá?

Herečka a influencerka Nikol Štíbrová (36) je v 8. měsíci těhotenství. Otec dítěte Petr Leitgeb ji pár dní před loňskými Vánocemi požádal o ruku, termín ale nemají a svatba do porodu nebude.

"Byla jsem požádána o ruku, ale svatba zatím neklapla. Čekáme, až se to trošku rozvolní, ale před porodem to nakonec nebude," řekla Super.cz Nikol. "Asi to necháme až s tím pořádným večírkem potom," usmívá se.

Žádné přípravy tak nyní neprobíhají. "Skoro za měsíc rodím. Nemáme žádný termín, nemám žádné šaty, do kterých bych se vešla," říká.

Oznámila těhotenství a teď i zásnuby! Nikol Štíbrová se bude vdávat

Dokonce nemá představu ani o tom, jak by veselka měla vypadat. "Nikdy jsem nesnila o vdávání, nevím, jestli jsem svatební typ. Že bych chtěla být princezna, co prochází uličkou a všichni ji chválí, jak jí to sluší? To ne. Spíš bych to brala jako setkání s rodinou a přáteli. A to mi už chybí," svěřila.

Variantou je, že je oddá Štíbrové otec. "Táta je starosta Rakovníka. Tak nás kdyžtak oddá on. Nevím, kdo mě povede k oltáři, když nás bude oddávat, ale nějak by se to dalo snad udělat," uzavřela. 

Gabriela Wolfová , Super.cz


Časová osa článků