Jak zvládla období pandemie? Super.cz

Co dělala, když nemohla koncertovat? Tuhle aktivitu byste u Dary Rolins nečekali!

Kvůli pandemii nemoci covid-19 musela zrušit své koncerty, na víc než rok ztratila osobní kontakt se svými fanoušky a byla nucena se přizpůsobit situaci. Dara Rolins (49) se snaží ale i v tom negativním najít pozitiva.

Online koncert uspořádala Dara Rolins po roční pauze a bylo těžké se rozezpívat: I hlasivky jsou jen sval

„Každé období se nakonec nějak vyvine. Lidi nemohli dělat to, co je jim přirozené, v mém případě to bylo zpívání, a tak to bylo i v mém případě,“ říká Super.cz zpěvačka a je konkrétnější: „Tatínek Laury (Matěj Homola, frontman kapely Wohnout, pozn. red.) začal vyřezávat ze dřeva a tvoří krásné dřevěné sochy. Já jsem začala vytvářet vonné svíčky, difuzéry a mám v plánu spoustu dalších věcí. To jsem měla dlouho v plánu a teď jsem na to začala mít víc čas. Začala mít větší prostor nová Dara,“ vysvětlila zpěvačka.

Lockdown dolehl i na Daru Rolins. Popová diva podléhá vlastní lenivosti a prozrazuje způsob, jak s tím bojovat

Hodně času věnovala Dara své dceři Lauře, která měla distanční výuku. Na ponorkovou nemoc ale nedošlo. „Tentokrát jsme si spravedlivě dělili Lauru s jejím tatínkem Matějem, ona to měla tím pádem pestřejší. Mně možná ten klid bude chybět. Lidi mají ve své přirozenosti zlenivět. Svoje kouzlo to mělo a teď už by bylo na čase, aby se to všechno rozeběhlo,“ dodává Dara Rolins. 

Jiří Čeladník , Super.cz


Časová osa článků