Genny Ciatti

Genny Ciatti Foto: KK Creative

Další zpěvačka je v radostném očekávání: Extrémně drahý klip točila už těhotná

Když se dozvěděla, že čeká miminko, už měla domluvené natáčení svého nejdražšího videoklipu se spoustou tanečních scén. Ale nevzdala to. "Vlastně před kamerou zpívám a tančím za dva," řekla Super.cz zpěvačka česko-italského původu Genny Ciatti, která nazpívala písničku v rytmu španělského reggaetonu Vamos a Bailar.

„Natáčela jsem ve třetím měsíci těhotenství a musím říct, že jsem si natáčení klipu, kde se objevuje i španělský rapper Antonio, který díky natáčení přiletěl do Prahy, hodně užila. Přesto, že mě čeká maminkovská role, všechno jsem zvládla bez problémů,“ ujistila nás Genny.

Drobounkou zpěvačku s italskými kořeny požádal přítel o ruku den před Valentýnem: Vyvdá atraktivní příjmení

Videoklip se měl původně natáčet ve Španělsku, ale kvůli pandemii si tým musel vystačit s tuzemskými možnostmi, jeho děj se odehrává v luxusním baru v centru Prahy.

„Jsou tam oslnivé kostýmy, mladí tanečníci se světovou choreografií s hudbou, která nenechá nikoho v klidu. Natáčení bylo velmi náročné, hlavně po taneční stránce. Celý den jsem totiž musela tančit na hodně vysokých podpatcích a tvářit se, že mě nebolí nohy, ale nakonec mám z výsledku obrovskou radost,“ dodala.

Chválí ji i režisér a producent. "Zajímavá vizáž, tanec, zpěv, herectví, jazyky, a ta skvělá energie. Chtěli jsme, aby to bylo autentické. Videoklip se nejspíš zařadí mezi nejdražší hudební videa, která byla v Česku natočena. Objevuje se tam neuvěřitelných pět desítek účinkujících. Z toho dvacet profesionálních tanečníků a deset špičkových akrobatů. Premiéru bude mít během května,“ upřesnil Artur Kaiser. 

Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků