Veronika Gajerová Super.cz

Herečka Veronika Gajerová měla vždy jednu tajnou zálibu: Sen si česká Samantha ze Sexu ve městě splnila v pandemii

Tenhle kostým jako by jí šili na míru, nejen co se velikosti týče. V nové komedii Nejstarší řemeslo bude herečka Veronika Gajerová ztvárňovat postarší prostitutku, která miluje přírodu. "Květiny a motýlci, to je její. A je to vidět právě i na kostýmu," řekla Super.cz herečka.

Ta květiny miluje i ve skutečnosti. "Profese zahradnice byla moje druhá volba, kdybych se nedostala na herectví," svěřila blondýnka, jejímž hlasem pravidelně promlouvá Kim Cattrall, tedy Samantha ze Sexu ve městě.

Jana Švandová (73) v pandemii nepřibrala ani deko: Takhle skvěle pořád vypadá

Sen se jí splnil až nyní. "Během lockdownu jsem začala dělat zahradnici. Starám se o kytičky v několika firmách. Chodím je zalévat a udržovat. Musím říct, že mě to velmi baví, a nejenže mě to udrželo při životě finančně, ale úžasně si vyčistíte mozek, když pracujete se živým organismem," míní.

S květinami se nechce rozloučit. "Dělám to skoro rok, už jsem se všechno naučila, povýšila jsem. Už mě berou jako paní zahradnici a říkají mi kytičková víla. Chtěla bych si tu práci nechat, i když se zase otevřou divadla. Asi by mi to hodně chybělo," uzavřela. 

Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků